KONST / Oljemålningar / Ikon 13746502
nr 1374 6502
Ikon
1800-tal, Ryssland. 30x26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:09:24
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)